Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V048F320M009A
V048F320M009A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V048F320M009A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V048F320M009A
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 32V 240W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 790 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
40 pcs
Product parameter
številka dela V048F320M009A Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 32V 240W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 790 pcs Podatkovni list V048x320y009A Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 32V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 26V
Napetost - Vhod (maks.) 55V Tip Voltage Transformation Module
Velikost / dimenzija 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm) Serija VI Chip® VTM®
Moč (Watts) 240W Pakiranje Bulk
Paket / primer Module delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP
Učinkovitost 96.2% natančen opis Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 32V 9.4A 26V - 55V Input
Tok - izhod (maks.) 9.4A Aplikacije ITE (Commercial)