Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V110C12E100BS
V110C12E100BS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V110C12E100BS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V110C12E100BS
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 100W
Product parameter
številka dela V110C12E100BS Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5312 pcs Podatkovni list 110V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 66V
Napetost - Vhod (maks.) 154V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 100W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -10°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 87.2%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 66V - 154V Input Tok - izhod (maks.) 8.33A