Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V110C12H100B3
V110C12H100B3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V110C12H100B3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V110C12H100B3
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 100W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5540 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V110C12H100B3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5540 pcs Podatkovni list 110V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 66V
Napetost - Vhod (maks.) 154V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 100W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 87.2%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 66V - 154V Input Tok - izhod (maks.) 8.33A