Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V375B2C100B2
V375B2C100B2
V375B2C100B2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V375B2C100B2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V375B2C100B2
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 2V 100W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4796 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V375B2C100B2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 2V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4796 pcs Podatkovni list V375 Input Mini Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 2V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 250V
Napetost - Vhod (maks.) 425V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Serija MINI
Moč (Watts) 100W Pakiranje Bulk
Paket / primer 9-DIP Module delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 74.6% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 250V - 425V Input
Tok - izhod (maks.) 50A Številka osnovnega dela V375B2C100