Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V375B2C100BF
V375B2C100BF
V375B2C100BF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V375B2C100BF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V375B2C100BF
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 2V 100W
Product parameter
številka dela V375B2C100BF Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 2V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5324 pcs Podatkovni list V375 Input Mini Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 2V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 250V
Napetost - Vhod (maks.) 425V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Serija MINI
Moč (Watts) 100W Pakiranje Bulk
Paket / primer 9-DIP Module delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 74.6% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 250V - 425V Input
Tok - izhod (maks.) 50A Številka osnovnega dela V375B2C100