Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V48C12M75BF2
V48C12M75BF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V48C12M75BF2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V48C12M75BF2
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 75W
Product parameter
številka dela V48C12M75BF2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5331 pcs Podatkovni list 48V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 75W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 85.8%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 6.25A
Številka osnovnega dela V48C12M75 Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:V48C12M75BF
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 12V 75W