Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > V48C12M75BL3
V48C12M75BL3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V48C12M75BL3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V48C12M75BL3
Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 75W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 417 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela V48C12M75BL3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 417 pcs Podatkovni list 48V Input Micro Family
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) Serija MICRO
Moč (Watts) 75W Pakiranje Bulk
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 85.8% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 6.25A Številka osnovnega dela V48C12M75
Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:V48C12M75BG
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 12V 75W
  • Na zalogi:311
 RFQ
  • del #:V48C12M75BL
  • Proizvajalci:Vicor
  • Opis:DC DC CONVERTER 12V 75W