Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > HDZ1K2631Q
HDZ1K2631Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HDZ1K2631Q z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HDZ1K2631Q
Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 1.2631K OHM 0.02% 0.3W RAD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 2657 pcs
Product parameter
številka dela HDZ1K2631Q Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 1.2631K OHM 0.02% 0.3W RAD Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.02%
Temperaturni koeficient ±1ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Radial Lead
Velikost / dimenzija 0.421" L x 0.169" W (10.70mm x 4.30mm) Serija HD
Odpornost 1.2631 kOhms Moč (Watts) 0.3W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.2631 kOhms ±0.02% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Sestava Metal Foil