Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > HDZ45K300B
HDZ45K300B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HDZ45K300B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HDZ45K300B
Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 45.3K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 2679 pcs
Product parameter
številka dela HDZ45K300B Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 45.3K OHM 0.1% 0.3W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±1ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Radial Lead
Velikost / dimenzija 0.421" L x 0.169" W (10.70mm x 4.30mm) Serija HD
Odpornost 45.3 kOhms Moč (Watts) 0.3W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 45.3 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Sestava Metal Foil