Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > TLCC628K90A
TLCC628K90A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TLCC628K90A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TLCC628K90A
Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 628.9K OHM 0.05% 1/4W RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 6290 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela TLCC628K90A Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 628.9K OHM 0.05% 1/4W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.05%
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Radial Lead
Serija TLC Odpornost 628.9 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -25°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.264" (6.70mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 628.9 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Thin Film