Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > TLCC999K99Q
TLCC999K99Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TLCC999K99Q z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TLCC999K99Q
Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 999.99K OHM 0.02% 1/4W RAD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 6329 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela TLCC999K99Q Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 999.99K OHM 0.02% 1/4W RAD Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±0.02%
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Radial Lead
Serija TLC Odpornost 999.99 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -25°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.264" (6.70mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 999.99 kOhms ±0.02% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Thin Film