Domov > Izdelki > Optoelektronika > LED Indikacija - Diskretna > 155124BS73200
155124BS73200
155124BS73200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 155124BS73200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 155124BS73200
Proizvajalec Wurth Electronics
Opis LED BLUE CLEAR 1204 SMD R/A
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 155124BS73200 Proizvajalec Wurth Electronics
Opis LED BLUE CLEAR 1204 SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 202120 pcs Podatkovni list 155124BS73200
Kategorija Optoelektronika Valovna dolžina - vrh 468nm
Valovna dolžina - prevladujoča 470nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.4V
Kotni kot 120° Paket naprave za dobavitelja 1204
Velikost / dimenzija 3.20mm L x 1.50mm W Serija WL-SMSW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, Side View
Druga imena 732-5023-2 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Ocena 150mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Rectangle with Domed Top, 2.00mm x 1.00mm Barva objektiva Colorless
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 1.20mm
Lastnosti - natančen opis Blue 470nm LED Indication - Discrete 3.4V 2-SMD, Side View
Tok - preskus 20mA Konfiguracija Standard