Domov > Izdelki > Optoelektronika > LED Indikacija - Diskretna > 155124RV73200
155124RV73200
155124RV73200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 155124RV73200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 155124RV73200
Proizvajalec Wurth Electronics
Opis LED GRN/RED CLEAR 2SMD R/A
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 385711 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 155124RV73200 Proizvajalec Wurth Electronics
Opis LED GRN/RED CLEAR 2SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 385711 pcs Podatkovni list 155124RV73200 Drawing
Kategorija Optoelektronika Valovna dolžina - vrh 573nm Green, 632nm Red
Valovna dolžina - prevladujoča 571nm Green, 624nm Red Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V Green, 2V Red
Kotni kot 120° Paket naprave za dobavitelja 2-SMD
Velikost / dimenzija 3.20mm L x 1.50mm W Serija WL-SBSW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, Side View
Druga imena 732-11416-2 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Ocena 30mcd Green, 60mcd Red
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Rectangle with Domed Top, 2.20mm x 1.00mm Barva objektiva Colorless
Višina (maks.) 1.00mm Lastnosti -
natančen opis Green, Red 571nm Green, 624nm Red LED Indication - Discrete 2.1V Green, 2V Red 2-SMD, Side View Tok - preskus 20mA Green, 20mA Red