AHM100PS19
AHM100PS19
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AHM100PS19 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AHM100PS19
Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 100W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela AHM100PS19 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 1.1 lbs (499g)
Napetost - izhod 19V Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 6.29" L x 2.52" W x 1.45" H (160.0mm x 64.0mm x 37.0mm) Serija AHM100 (100W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 100W
Polarizacija - Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin
Druga imena 1470-1024 delovna temperatura 0°C ~ 60°C
Brez porabe energije 500mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level V
natančen opis 19V 100W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 5.26A
Dolžina kabla 35.4" (0.9m) Odobritve CB, TUV, UL