Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > JCD0605D15
JCD0605D15
JCD0605D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JCD0605D15 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JCD0605D15
Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 6W
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela JCD0605D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4177 pcs Podatkovni list JCD Series, 4-6 W Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 9V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Serija JCD
Moč (Watts) 6W Pakiranje Tube
Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 84% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA 4.5V - 9V Input
Tok - izhod (maks.) 200mA Aplikacije ITE (Commercial)