Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > JCD0605S12
JCD0605S12
JCD0605S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JCD0605S12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JCD0605S12
Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 6W
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela JCD0605S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5688 pcs Podatkovni list JCD Series, 4-6 W Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 9V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Serija JCD
Moč (Watts) 6W Pakiranje Tube
Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 4.5V - 9V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Aplikacije ITE (Commercial)