Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMP100FRF47R
MMP100FRF47R
MMP100FRF47R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMP100FRF47R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMP100FRF47R
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 47 OHM 1% 1W MELF
Product parameter
številka dela MMP100FRF47R Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 47 OHM 1% 1W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1503827 pcs Podatkovni list MMP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Serija MMP
Odpornost 47 Ohms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0207
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 47 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Sestava Metal Film
Podobni izdelki
MMP100FRF47K Image
  • del #:MMP100FRF47K
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 47K OHM 1% 1W MELF
  • Na zalogi:659703
MMP100FRF470R Image
  • del #:MMP100FRF470R
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 470 OHM 1% 1W MELF