Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MMP100FRF487R
MMP100FRF487R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMP100FRF487R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMP100FRF487R
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1W MELF
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela MMP100FRF487R Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1593520 pcs Podatkovni list MMP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja MELF
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Serija MMP
Odpornost 487 Ohms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer MELF, 0207
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 487 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Sestava Metal Film
Podobni izdelki
MMP100FRF470R Image
  • del #:MMP100FRF470R
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 470 OHM 1% 1W MELF
  • Na zalogi:1558798
MMP100FRF47R Image
  • del #:MMP100FRF47R
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES SMD 47 OHM 1% 1W MELF
  • Na zalogi:1503827
MMP100FRF47K Image
  • del #:MMP100FRF47K
  • Opis:RES SMD 47K OHM 1% 1W MELF