Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > PSP400KB-180R
PSP400KB-180R
PSP400KB-180R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSP400KB-180R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSP400KB-180R
Proizvajalec Yageo
Opis RES 180 OHM 4W 10% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PSP400KB-180R Proizvajalec Yageo
Opis RES 180 OHM 4W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 143791 pcs Podatkovni list PSP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm) Serija PSP
Odpornost 180 Ohms Moč (Watts) 4W