Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > PSP400KB-220R
PSP400KB-220R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSP400KB-220R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSP400KB-220R
Proizvajalec Yageo
Opis RES 220 OHM 4W 10% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
3400 pcs
Product parameter
številka dela PSP400KB-220R Proizvajalec Yageo
Opis RES 220 OHM 4W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 134260 pcs Podatkovni list PSP, PSM Series SpecPSP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm) Serija PSP
Odpornost 220 Ohms Moč (Watts) 4W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 220 Ohms ±10% 4W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound