Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > Z8E00010HSC
Z8E00010HSC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Z8E00010HSC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Z8E00010HSC
Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 512B OTP 20SSOP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4068 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela Z8E00010HSC Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 512B OTP 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3.5 V ~ 5.5 V
Hitrost 10MHz Serija Z8® Plus
Velikost RAM-a 32 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 512B (512 x 8) Periferne naprave WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 13 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM -
natančen opis Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP Podatkovni pretvorniki -