Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > Z8E00010SSC
Z8E00010SSC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Z8E00010SSC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Z8E00010SSC
Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 512B OTP 18SOIC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 84458 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
840 pcs
Product parameter
številka dela Z8E00010SSC Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 512B OTP 18SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3.5 V ~ 5.5 V
Hitrost 10MHz Serija Z8® Plus
Velikost RAM-a 32 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 512B (512 x 8) Periferne naprave WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 269-1119 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 13
Velikost EEPROM - natančen opis Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP