Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > Z8F4823FT020EC
Z8F4823FT020EC
Z8F4823FT020EC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Z8F4823FT020EC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Z8F4823FT020EC
Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 48KB FLASH 80QFP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5391 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela Z8F4823FT020EC Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 48KB FLASH 80QFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5391 pcs Podatkovni list Z8 Encore! XP 64K Series
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Hitrost 20MHz Serija Encore!® XP®
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 80-BQFP
Druga imena 269-3293 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 60
Velikost EEPROM - natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 48KB (48K x 8) FLASH