Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > Z8F6082AT024XK
Z8F6082AT024XK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Z8F6082AT024XK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Z8F6082AT024XK
Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 60KB FLASH 80LQFP
(v ameriških dolarjih)
480 pcs
Product parameter
številka dela Z8F6082AT024XK Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 60KB FLASH 80LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30649 pcs Podatkovni list F6482 Series DatasheetF6482 Product Brief
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 80-LQFP Hitrost 24MHz
Serija Z8 Encore! XP® Velikost RAM-a 3.75K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 60KB (60K x 8)
Periferne naprave DMA, LCD, LVD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 80-LQFP Druga imena 269-4882
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 67 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis eZ8 Z8 Encore! XP® Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 60KB (60K x 8) FLASH 80-LQFP