Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Toplotno skrči cevi > IMCSN-0800-25-U
IMCSN-0800-25-U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IMCSN-0800-25-U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IMCSN-0800-25-U
Proizvajalec 3M
Opis HEAT SHRINK IMCSN 0800 BK 25FT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela IMCSN-0800-25-U Proizvajalec 3M
Opis HEAT SHRINK IMCSN 0800 BK 25FT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1172 pcs Podatkovni list IMCSN Tubing
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Tip Tubing, Flexible
Razmerje krčenja 3 to 1 Temperatura skrčenja -
Serija IMCSN Obnovljena debelina stene -
Druga imena 00051135034828
delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Material Polyolefin (PO) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 25.0' (7.6m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.800" (20.32mm) Notranji premer - obnovljen 0.220" (5.59mm)
Lastnosti - natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.800" (20.32mm) 3 to 1 Black 25.0' (7.6m)