Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Toplotno skrči cevi > IMCSN-1300-48A
IMCSN-1300-48A
IMCSN-1300-48A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IMCSN-1300-48A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IMCSN-1300-48A
Proizvajalec 3M
Opis HEAT SHRINK IMCSN 1300 BK 48A
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela IMCSN-1300-48A Proizvajalec 3M
Opis HEAT SHRINK IMCSN 1300 BK 48A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4468 pcs Podatkovni list IMCSN Tubing
Serija IMCSN Obnovljena debelina stene -
Druga imena 00051135034484
delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Material Polyolefin (PO) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 4.00' (1.22m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 1.300" (33.02mm) Notranji premer - obnovljen 0.430" (10.92mm)
Lastnosti Adhesive Lined natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 1.300" (33.02mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m)