Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Toplotno skrči cevi > IMCSN-1500-48A
IMCSN-1500-48A
IMCSN-1500-48A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IMCSN-1500-48A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IMCSN-1500-48A
Proizvajalec 3M
Opis HEAT SHRINK IMCSN 1500 BK 48A
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
20 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela IMCSN-1500-48A Proizvajalec 3M
Opis HEAT SHRINK IMCSN 1500 BK 48A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3899 pcs Podatkovni list IMCSN Tubing
Serija IMCSN Obnovljena debelina stene -
Druga imena 00054007588139
3M161651
IMCSN-1500-48A-ND
delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Polyolefin (PO)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 4.00' (1.22m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranji premer - priložen 1.500" (38.10mm)
Notranji premer - obnovljen 0.500" (12.70mm) Lastnosti Adhesive Lined
natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 1.500" (38.10mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m) Barva Black