ADP151ACBZ-2.1-R7
ADP151ACBZ-2.1-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ADP151ACBZ-2.1-R7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ADP151ACBZ-2.1-R7
Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 2.1V 200MA 4WLCSP
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela ADP151ACBZ-2.1-R7 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 2.1V 200MA 4WLCSP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 109638 pcs Podatkovni list ADP151 Series
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) -
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.1V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Paket naprave za dobavitelja 4-WLCSP (0.76x0.76)
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-WFBGA, WLCSP
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena ADP151ACBZ-2.1-R7TR
ADP151ACBZ21R7
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.1V 200mA 4-WLCSP (0.76x0.76) Tok - Supply (Max) 350µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 20µA Trenutni - izhod 200mA