ADP151ACPZ-1.8-R7
ADP151ACPZ-1.8-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ADP151ACPZ-1.8-R7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ADP151ACPZ-1.8-R7
Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6LFCSP
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
številka dela ADP151ACPZ-1.8-R7 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6LFCSP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 144696 pcs Podatkovni list ADP151 Series
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) -
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Paket naprave za dobavitelja 6-LFCSP-UD (2x2)
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-UDFN Exposed Pad, CSP
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena ADP151ACPZ-1.8-R7-ND
ADP151ACPZ-1.8-R7TR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA 6-LFCSP-UD (2x2) Tok - Supply (Max) 350µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 20µA Trenutni - izhod 200mA