ADP151ACBZ-2.8-R7
ADP151ACBZ-2.8-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ADP151ACBZ-2.8-R7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ADP151ACBZ-2.8-R7
Proizvajalec Analog Devices Inc.
Opis IC REG LDO 2.8V 0.2A 4WLCSP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ADP151ACBZ-2.8-R7 Proizvajalec Analog Devices Inc.
Opis IC REG LDO 2.8V 0.2A 4WLCSP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 120712 pcs Podatkovni list ADP151 Series
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost / tok - izhod 1 220mA
Napetost - Vhod Up to 5.5V Napetost - razčlenitev 4-WLCSP (0.76x0.76)
Serija - RoHS Status Digi-Reel®
Topologija regulatorja 200mA Polarizacija 4-WFBGA, WLCSP
Druga imena ADP151ACBZ-2.8-R7DKR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 0.135V @ 200mA Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Številka izdelka proizvajalca ADP151ACBZ-2.8-R7 Frekvenca - preklop Positive Fixed
Razširjen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 200mA 4-WLCSP (0.76x0.76) Opis IC REG LDO 2.8V 0.2A 4WLCSP
Trenutni - izhod 2.8V Tok - meja (min) 1