74F138SCX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74F138SCX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74F138SCX
Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DECODER/DEMUX 1-OF-8 16SOIC
Product parameter
številka dela 74F138SCX Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DECODER/DEMUX 1-OF-8 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5018 pcs Podatkovni list 74F138
Kategorija Integriranih vezij (IC) Vir napajanja Single Supply
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip Decoder/Demultiplexer
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija 74F
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis Decoder/Demultiplexer 1 x 3:8 16-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Circuit 1 x 3:8