Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > 74F126AP
74F126AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74F126AP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74F126AP
Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1.2UH 950MA 220 MOHM
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5382 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela 74F126AP Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1.2UH 950MA 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5382 pcs Podatkovni list 74F Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm) Ščitenje Unshielded
Serija 74F Ocene -
Q @ Frek 45 @ 7.96MHz Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 174MHz
natančen opis 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 220 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Trenutna ocena 950mA Tok - nasičenost -