74F125SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74F125SC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74F125SC
Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Product parameter
številka dela 74F125SC Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4161 pcs Podatkovni list 74F125
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Serija 74F
Pakiranje Tube Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda 3-State delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 4 Število bitov na element 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F125