74F125PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74F125PC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74F125PC
Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 74F125PC Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5771 pcs Podatkovni list 74F125
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 14-PDIP Serija 74F
Pakiranje Tube Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda 3-State Druga imena 74F125
74F125PC.
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 4
Število bitov na element 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Non-Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-PDIP Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 64mA