Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - Gates in pretvorniki > 74F132PC
74F132PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74F132PC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74F132PC
Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC GATE NAND SCHMITT 4CH 14DIP
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 74F132PC Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC GATE NAND SCHMITT 4CH 14DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 181737 pcs Podatkovni list 74F132
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 14-PDIP Serija 74F
Pakiranje Tube Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vhodov 2
Število vezij 4 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 12.5ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike NAND Gate Logična raven - nizka 1.1V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Schmitt Trigger natančen opis NAND Gate IC 4 Channel Schmitt Trigger 14-PDIP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Številka osnovnega dela 74F132