Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 08055D104MAT2A
08055D104MAT2A
08055D104MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 08055D104MAT2A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 08055D104MAT2A
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V X5R 0805
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 08055D104MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V X5R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4780 pcs Podatkovni list X5R Dielectric Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.1µF