Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 08055D105MAT2A
08055D105MAT2A
08055D105MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 08055D105MAT2A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 08055D105MAT2A
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1UF 50V X5R 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 08055D105MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1UF 50V X5R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 418389 pcs Podatkovni list Ceramic Chip Capacitor CatalogX5R Dielectric Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.060" (1.52mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 478-10565-6 delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose