Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 08055E223MAT2A
08055E223MAT2A
08055E223MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 08055E223MAT2A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 08055E223MAT2A
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.022UF 50V Z5U 0805
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 08055E223MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.022UF 50V Z5U 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1075983 pcs Podatkovni list Z5U Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm)
Temperaturni koeficient Z5U Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura 10°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 0.022µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije General Purpose