Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCIHP0724-100M
SCIHP0724-100M
SCIHP0724-100M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCIHP0724-100M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCIHP0724-100M
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 10UH 2.5A 129 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela SCIHP0724-100M Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 10UH 2.5A 129 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 176349 pcs Podatkovni list SCIHP0724 Series Datasheet*
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm) Ščitenje Shielded
Serija SCIHP0724 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 129 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 129 mOhm Max Trenutna ocena 2.5A
Tok - nasičenost 5A