Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCIHP0724-8R2M
SCIHP0724-8R2M
SCIHP0724-8R2M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCIHP0724-8R2M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCIHP0724-8R2M
Proizvajalec Bel
Opis IND SMD 8.20UH 5A 200KHZ
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela SCIHP0724-8R2M Proizvajalec Bel
Opis IND SMD 8.20UH 5A 200KHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 99084 pcs Podatkovni list SCIHP0724 Series Datasheet*
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm) Ščitenje Shielded
Serija SCIHP0724 Ocene -
Q @ Frek - Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 3A 120 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Trenutna ocena 3A
Tok - nasičenost 5A