Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCIHP0724-3R3M
SCIHP0724-3R3M
SCIHP0724-3R3M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCIHP0724-3R3M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCIHP0724-3R3M
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 3.3UH 5A 51.6 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela SCIHP0724-3R3M Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 3.3UH 5A 51.6 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 183547 pcs Podatkovni list SCIHP0724 Series Datasheet*
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm) Ščitenje Shielded
Serija SCIHP0724 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 5A 51.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 51.6 mOhm Max Trenutna ocena 5A
Tok - nasičenost 9A