Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 1000NHG4G
1000NHG4G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1000NHG4G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1000NHG4G
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE SQUARE 1KA 500VAC RECT
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 113 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 1000NHG4G Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE SQUARE 1KA 500VAC RECT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 113 pcs Podatkovni list NHG Series Fuse links, 500V
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 500V
Velikost / dimenzija 3.307" L x 3.425" W x 4.094" H (84.00mm x 87.00mm x 104.00mm) Serija -
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Rectangular, Blade delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 4800000 Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Square
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 1kA
Razred NH Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 120kA
Odobritve CE, VDE Aplikacije Electrical, Industrial
Podobni izdelki
1001 Image
  • del #:1001
  • Proizvajalci:Adafruit
  • Opis:WHITE 7-SEGMENT CLOCK DISPLAY
  • Na zalogi:20487
1000MD-1-003 Image
  • del #:1000MD-1-003
  • Proizvajalci:Talema
  • Opis:XFMR TOROIDAL MED GRADE 1000VA
  • Na zalogi:722
1001 Image
  • del #:1001
  • Proizvajalci:E-Z-Hook
  • Opis:LEAD TEST BNC FEMALE MINI-HOOK
  • Na zalogi:9968
  • Proizvajalci:Klein Tools
  • Opis:MULTI-PURPOSE ELECTRICIAN'S TOOL
1000HA Image
  • del #:1000NS
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:FIRE BARRIER WATER TIGHT SEALANT
  • del #:1000NS-CART
  • Proizvajalci:3M
  • del #:1000NS-PAIL
  • Na zalogi:208
  • del #:1000MP
  • Proizvajalci:Microsemi
  • Opis:TRANS RF BIPO 5.3W 300MA 55FW
 RFQ
  • del #:1000MA