Domov > Izdelki > transformatorji > Močnostni transformatorji > 1000MD-1-003
1000MD-1-003
1000MD-1-003
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1000MD-1-003 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1000MD-1-003
Proizvajalec Talema
Opis XFMR TOROIDAL MED GRADE 1000VA
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 722 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela 1000MD-1-003 Proizvajalec Talema
Opis XFMR TOROIDAL MED GRADE 1000VA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 722 pcs Podatkovni list MD Series, Medical Grade
Kategorija transformatorji Utež 18 lbs (8.2kg)
Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 120V, Series 240V Napetost - primarna 100V, 120V, 200V, 240V
Napetost - izolacija 5000Vrms Tip Toroidal
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 168.00mm Dia x 80.00mm W
Serija MD Sekundarno navijanje (s) Single, Multiple Taps
Primarno navijanje (i) Dual, Multiple Taps Moč - maks 1000 VA
Druga imena 1295-1197 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Tok - izhod (maks.) Parallel 8.33A, Series 4.17A Center Tapnite No
Podobni izdelki
  • del #:1000NS-PAIL
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:FIRE BARRIER WATER TIGHT SEALANT
  • Na zalogi:208
1001 Image
  • del #:1001
  • Proizvajalci:Adafruit
  • Opis:WHITE 7-SEGMENT CLOCK DISPLAY
  • Na zalogi:20487
  • del #:1000NS
  • Proizvajalci:3M
  • Na zalogi:3107
1001 Image
  • del #:1001
  • Proizvajalci:Klein Tools
  • Opis:MULTI-PURPOSE ELECTRICIAN'S TOOL
  • del #:1000MA
  • Proizvajalci:Microsemi
  • Opis:RF POWER TRANSISTOR
 RFQ
  • del #:1000MP
  • Proizvajalci:Microsemi
  • Opis:TRANS RF BIPO 5.3W 300MA 55FW