Domov > Izdelki > transformatorji > Močnostni transformatorji > 1000MD-1-004
1000MD-1-004
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1000MD-1-004 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1000MD-1-004
Proizvajalec Talema
Opis XFMR TOROIDAL 1000VA THRM PROTCT
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 615 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
4 pcs
Product parameter
številka dela 1000MD-1-004 Proizvajalec Talema
Opis XFMR TOROIDAL 1000VA THRM PROTCT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 615 pcs Podatkovni list MD Series, Medical Grade
Kategorija transformatorji Utež 18 lbs (8.2kg)
Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 120V, Series 240V Napetost - primarna 100V, 120V, 200V, 240V
Napetost - izolacija 5000Vrms Tip Toroidal
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 168.00mm Dia x 80.00mm W
Serija MD Sekundarno navijanje (s) Single, Multiple Taps
Primarno navijanje (i) Dual, Multiple Taps Moč - maks 1000 VA
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Tok - izhod (maks.) Parallel 8.33A, Series 4.17A
Center Tapnite No
Podobni izdelki
  • del #:1000MA
  • Proizvajalci:Microsemi
  • Opis:RF POWER TRANSISTOR
  • Na zalogi:4363
 RFQ
1001 Image
  • del #:1001
  • Proizvajalci:Adafruit
  • Opis:WHITE 7-SEGMENT CLOCK DISPLAY
  • Na zalogi:20487
1001 Image
  • del #:1001
  • Proizvajalci:E-Z-Hook
  • Opis:LEAD TEST BNC FEMALE MINI-HOOK
  • del #:1000NS
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:FIRE BARRIER WATER TIGHT SEALANT
  • del #:1000NS-PAIL
  • Proizvajalci:3M
  • Na zalogi:208
  • Proizvajalci:Klein Tools
  • Opis:MULTI-PURPOSE ELECTRICIAN'S TOOL
  • del #:1000NS-CART
1000HA Image
  • del #:1000MP
  • Proizvajalci:Microsemi
  • Opis:TRANS RF BIPO 5.3W 300MA 55FW