Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > UP2SC-4R7-R
UP2SC-4R7-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UP2SC-4R7-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UP2SC-4R7-R
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 4.7UH 2.5A 40 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela UP2SC-4R7-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 4.7UH 2.5A 40 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4616 pcs Podatkovni list UP2SC SeriesUP2SC Drawing
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) Ščitenje Shielded
Serija UNI-PAC™ 2SC Ocene -
Q @ Frek 70 @ 100kHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm) Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 40 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Trenutna ocena 2.5A Tok - nasičenost 4.7A