Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > UP2T-152-R
UP2T-152-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UP2T-152-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UP2T-152-R
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1.5MH THROUGH HOLE
Product parameter
številka dela UP2T-152-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1.5MH THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5693 pcs Podatkovni list UP2T SeriesUP2T Drawing
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.433" Dia (11.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija UNI-PAC™ 2T Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1.5mH
Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5mH Unshielded Wirewound Inductor Radial DC Resistance (DCR) -