Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > UP2SC-820-R
UP2SC-820-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UP2SC-820-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UP2SC-820-R
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 82UH SMD
Product parameter
številka dela UP2SC-820-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 82UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4472 pcs Podatkovni list UP2SC SeriesUP2SC Drawing
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±15% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) Ščitenje Shielded
Serija UNI-PAC™ 2SC Ocene -
Q @ Frek 85 @ 100kHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 82µH Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 8MHz Lastnosti -
natančen opis 82µH Shielded Wirewound Inductor 750mA 380 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max
Trenutna ocena 750mA Tok - nasičenost 1.27A