Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 632L3I018M43200
632L3I018M43200
632L3I018M43200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 632L3I018M43200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 632L3I018M43200
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 18.432MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
številka dela 632L3I018M43200 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 18.432MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75801 pcs Podatkovni list 632 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)