Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 632L3I032M00000
632L3I032M00000
632L3I032M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 632L3I032M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 632L3I032M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 32.000MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 632L3I032M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 32.000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 87494 pcs Podatkovni list 632 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija 632 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod HCMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 32MHz
natančen opis 32MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 15mA