Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 632L3I024M00000
632L3I024M00000
632L3I024M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 632L3I024M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 632L3I024M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 632L3I024M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 62704 pcs Podatkovni list 632 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)